FACEBOOK – JAK PRZYWRÓCIĆ STARĄ WERSJĘ?

Przyszedł czas, że każdy użytkownik portalu Facebook na komputerze czy jakiejkolwiek przeglądarce musi poznać nową wersję Facebooka. Dla każdego jest to na pewno zmiana, czasem dezorganizacja, ale przede wszystkim często pojawia się pytanie: ale mogę wrócić do starej wersji? Przychodzimy zatem z odpowiedzią.

Dużo użytkowników tego popularnego portalu uważa, że nowa wersja jest mniej intuicyjna, gorsza, a dodatkowo bardziej skomplikowana. Jest jednak możliwość powrotu do starej wersji.

Wystarczy kliknąć na swoje konto w prawym górnym rogu, a następnie wybrać opcję „Przełącz na klasyczną wersję Facebooka”. Gdy później zechcesz jednak skorzystać z nowej wersji, w ten sam sposób możesz znaleźć opcję „Przejdź do nowego Facebooka”.

Warto zaznaczyć, że póki co Facebook daje nam opcję powrotu do starej wersji, natomiast chodzą słuchy, że od końca września nowa odsłona będzie obowiązkowa dla wszystkich użytkowników. Czy się przyjmie – czas pokaże. Na chwilę obecną chętnie przedstawimy Wam zalety nowego wyglądu Facebooka:
– szybsze ładowanie się strony
– większa czcionka – przejrzysty sposób przeglądania aktualności
– tryb ciemny – możliwość włączenia w każdej chwili, co pozwoli odpocząć Twoim oczom, zwłaszcza wieczorem
– nowocześniejszy wygląd

Mamy nadzieję, że nowy wygląd Facebooka nie zmieni Twojego nastawienia do niego oraz, że wciąż będziesz prężnie z niego korzystał, zwłaszcza w imieniu swojej firmy. Pamiętaj, że w obecnych czasach najlepszą wizytówką każdej firmy jest reklama w Social Media!

W wolnej chwili zapraszamy do przeczytania naszych pozostałych artykułów, w których między innymi proponujemy użytkowanie aplikacji, które urozmaicą i upiększą Twój content w Social Media.

Artykuł By Agnieszka Pokorska / Social Media Specialist

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry